Huśtawki

Huśtawka atestowana bocianie gniazdo

Huśtawka atestowana bocianie gniazdo

Wygodne, bezpieczne siedziska zarówno dla maluchów od 3 roku życia jak i starszych dzieci osadzone na trwałej konstrukcji służyć im będą przez długie lata.

Huśtawka jednoosobowa

Huśtawka jednoosobowa

Huśtawka jest obowiązkowym wyposażeniem każdego placu zabaw.
Gwarantuje nie tylko świetną zabawę na długie godziny, ale także rozwija zmysły.

Huśtawka wahadłowa

Huśtawka wahadłowa

Klasyczna huśtawka bardzo wysokiej jakości z najlepszych materiałów,
estetyczna, bezpieczna, zabezpieczona przed korozją. 

Huśtawki

Estetycznie wyglądające i wytrzymałe huśtawki to konstrukcje odporne na działanie wielu czynników atmosferycznych. Z uwagi na to, mogą one znajdować się na przydomowej posesji, w ogrodzie, jak również na placach zabaw.

Dużym zainteresowaniem właścicieli domów z ogrodem lub też domowych posesji, cieszą się urządzenia zabawowe dla dzieci w różnym wieku. Do tej grupy należy drewniana huśtawka wieloosobowa. To produkt, który jest dostępny w naszym sklepie internetowym, w bardzo przystępnej cenie. Jego główną zaletą jest zastosowanie do jego wyrobu starannie dobranych materiałów, co potwierdza jego trwałość i estetyczny wygląd, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z eksploatacji. Drewniana huśtawka wieloosobowa to świetne rozwiązanie dla rodzin posiadających kilkoro pociech na wychowaniu. Dzięki niej każde dziecko może spędzać czas na zabawie na świeżym powietrzu. Drewniana huśtawka wieloosobowa, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, może być pomalowana na dowolnie wybrany kolor z palety RAL. Warto zwrócić uwagę na to, że drewno użyte do produkcji proponowanego przez nas urządzenia zabawowego, zostało starannie zaimpregnowane i pokryte dobrej jakości lakierami podkładowymi. Chroni to jego powierzchnię przed uszkodzeniem, matowieniem, szarzeniem, blaknięciem, a także pojawieniem się nieestetycznych wgłębień.

Huśtawki dla dzieci

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także huśtawka bocianie gniazdo. To nieodłączny element wielu dobrze wyposażonych placów zabaw dla dzieci, zarówno w wieku przedszkolnym, jak i wczesnoszkolnym. Proponowany przez nas wyrób można bezpiecznie zamontować w taki sposób, aby każda korzystająca z niego pociecha mogła spędzać czas na świeżym powietrzu, bez ryzyka uszkodzenia ciała czy też skaleczenia, wynikającego z upadku z wyżej wymienionej konstrukcji. Polecana przez nas huśtawka bocianie gniazdo składa się z wytrzymałych materiałów, przeznaczonych do jej stworzenia. To produkt, który można dopasować pod względem rozmiaru, kształtu czy kolorystyki do powierzchni i architektury danego terenu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się, zarówno konstrukcje pojedyncze, jak i te posiadające kilka połączonych ze sobą stanowisk. Umożliwia to zabawę, zarówno jednego dziecka, jak i grupy rówieśników, rodzeństwa bądź też kilku pociech, uczęszczających na wybrany plac zabaw czy też odwiedzających daną posesję. Opatrzona atestami i certyfikatami jakości huśtawka bocianie gniazdo z naszej podstawowej oferty, to urządzenie, które warto wykorzystać do wspaniałej zabawy i rozwoju fizycznego. To produkt polecany szczególnie dzieciom w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Jakie zalety ma huśtawka jednoosobowa i metalowa?

W naszym sklepie internetowym znajduje się wiele elementów wyposażenia placów zabaw. Do tej grupy należy między innymi huśtawka atestowana. Jest to produkt znanej i cenionej firmy, specjalizującej się w wytwarzaniu markowych urządzeń zabawowych dla klientów z Polski i z Europy. Huśtawka atestowana z naszego podstawowego asortymentu, może być pokryta trwałą emalią o wykończeniu matowym lub połyskującym. To produkt posiadający bardzo solidną konstrukcję i podstawę, którą łatwo scalić z podłożem, zarówno murowany, betonowym, cementowym, jak i murawą. Dobrej jakości huśtawka atestowana to gwarancja tego, że jest to urządzenie zabawowe, które przetrwa w niezmienionym stanie, przez bardzo długi czas. Analizując posiadane przez nas elementy wyposażenia placów zabaw, nie sposób pominąć takiego produktu, jak huśtawka jednoosobowa. To doskonały wyrób, który może być zainstalowany na przydomowych posesjach lub też w ogrodach. Warto zwrócić uwagę, że huśtawka jednoosobowa wyróżnia się maksymalnym udźwigiem wynoszącym aż 50 do 60 kg. Dzięki temu może być ona używana przez nieco starsze pociechy, które również lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, podejmując przy tym aktywność fizyczną. Solidna huśtawka jednoosobowa, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, jest bardzo łatwa w montażu i demontażu. Produkt ten można scalić z podłożem utwardzanym i trawiastym, pod warunkiem, że nie posiada ono żadnych wgłębień, jak również nie jest narażone na podmywanie. Przeglądając produkty dostępne w naszym sklepie internetowym, warto także zwrócić uwagę na taki wyrób, jak huśtawka metalowa. Jest to konstrukcja wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, skutecznie zabezpieczonej przed ryzykiem korodowania. Dzięki temu produkt ten nie ulega rdzewieniu, nawet po wielu sezonach jego eksploatacji i narażaniu na zmienne czynniki pogodowe. Huśtawka metalowa to produkt oznaczony znakiem CE, co stanowi potwierdzenie, że spełnia on dyrektywy Unii Europejskiej.

Wysokiej jakości huśtawki to podstawowe elementy wyposażenia wielu placów zabaw. Powinny one być wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu przetrwają w doskonałym stanie przez bardzo długi czas, niezależnie od tego, w jaki sposób będą one eksploatowane.