Place zabaw zestawy

Plac zabaw atestowany

Plac zabaw atestowany

Zestaw zabawowy Steel składający się, aż z 10 elementów sprawi, że dzieci przyjemność będą czerpać z zabawy na świeżym powietrzu.

Zestaw na place zabaw

Zestaw na place zabaw

Niezwykle efektowny zestaw zabawowo-edukacyjny na Plac Zabaw. Posiada wiele funkcji do rozwijania sprawności fizycznej i umysłowej..

Plac zabaw osiedlowy drewniany

Plac zabaw osiedlowy drewniany 

Drewno klejone i impregnowane, zabezpieczone przed wilgocią, doskonale wykończone stanowi o unikalnej estetyce i klimacie placów zabaw,

Place zabaw zestawy

Nowoczesne place zabaw zestawy to wysokiej jakości urządzenia, przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Zostały one wykonane ze starannie dobranych materiałów, co gwarantuje ich trwałość, jak również estetyczny wygląd, niezależnie od panujących czynników atmosferycznych.

Drewniany plac zabaw może znaleźć się, zarówno na posesji prywatnej, jak i nieopodal placówek edukacyjnych, ochronek, świetlic, osiedli mieszkaniowych, jak i skwerów lub zieleńców. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się kompletne wyposażenie, przeznaczone do zagospodarowania przestrzeni, będącej miejscem do aktywności i zabawy na świeżym powietrzu dla pociech w wieku od 3 do 12 lat. Proponujemy nowoczesny, drewniany plac zabaw, posiadający różne elementy. Zostały one pokryte wysokiej jakości preparatami impregnującymi, lakierami podkładowymi, a także emaliami odpornymi na działanie wielu czynników pogodowych. Dzięki temu przetrwają one w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas, bez potrzeby ich konserwacji, renowacji bądź też wymiany. Oferowany przez nas drewniany plac zabaw, składa się z elementów wykonanych z naturalnego drewna. Zostały one przytwierdzone przy pomocy odpowiednio dobranego kleju, jak również zabezpieczone przed działaniem wilgoci. To elementy poddane starannemu procesowi szlifowania, dzięki czemu nie posiadają one żadnych wystających sęków czy też drzazg, które mogłyby spowodować skaleczenie lub uszkodzenie ciała dziecka, korzystającego z wybranego urządzenia, jakie znajduje się na drewnianym placu zabaw.

Place zabaw zestawy dla dzieci

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępny jest plac zabaw zestaw drewniany. Obejmuje on elementy przeznaczone do podejmowania aktywności fizycznej, jak i relaksu oraz odpoczynku. W naszej ofercie dostępny jest komplet ogrodowy dla dzieci z oparciem. To świetne rozwiązanie dla właścicieli domowych posesji i ogródków działkowych. Komplet ogrodowy dziecięcy można zamówić w bardzo atrakcyjnej cenie. Składa się on z szerokiego stołu, jak również krzesełek z oparciem. Pozwala to na zorganizowanie kinderbali, jak również serwowanie posiłków na świeżym powietrzu, szczególnie, gdy temperatura i warunki atmosferyczne sprzyjają temu działaniu. Osoby, które są zainteresowane posiadaniem wytrzymałych urządzeń, przeznaczonych do zabawy dla pociech w wieku od 3 do 12 lat, mogą zdecydować się na wyroby dostępne w naszym sklepie internetowym. Proponowany przez nas plac zabaw zestaw drewniany zawiera ściany wspinaczkowe, zjeżdżalnie, tory przeszkód, podesty, balkoniki, tunele, panele edukacyjne, okienka, a także windę i zjazd wprost do piaskownicy. To urządzenie zabawowe znanej i cenionej firmy, przeznaczone, zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej. Polecany przez nas plac zabaw zestaw drewniany został wykonany z płyt HDPE. To materiały atestowane i certyfikowane, które nie zmieniają swojego wyglądu oraz pierwotnych właściwości pod wpływem działania wielu warunków atmosferycznych.

Dlaczego warto wybrać drewniany plac zabaw?

Oferowany przez nas drewniany plac zabaw może być dobrany kolorystycznie do wieku dzieci, które będą docelowo z niego skorzystać. Dzięki temu zachęci on pociechy do podejmowania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Elementy składowe w postaci zjeżdżalni, windy czy paneli edukacyjnych, wpływają na rozwój fizyczny danej pociechy, a także rozwijają jej kreatywność, umiejętności poznawcze czy też koordynację ruchową i świadomość własnego ciała. Wszystkie urządzenia, które stanowią wyposażenie polecanego przez nas drewnianego placu zabaw, przeszły rygorystyczne testy wytrzymałościowe, przeprowadzone w niezależnych ośrodkach badawczych, zlokalizowanych na terenie Europy. Dzięki temu są one bezpieczne, wytrzymałe, a także łatwe w konserwacji. Drewniany plac zabaw z naszego asortymentu może posiadać niektóre elementy wykonane ze stali nierdzewnej. Są one zabezpieczone przed ryzykiem korodowania, mogącego spowodować naruszenie konstrukcji wybranego urządzenia, przeznaczonego do zabawy i podejmowania aktywności fizycznej. Dla zwiększenia bezpieczeństwa używania proponowanego przez nas wyrobu, którym jest drewniany plac zabaw, elementy łączące typu śruby, kotwy czy metalowe spojenia, zostały w pełni zakryte plastikowymi kapslami. Brak wystających elementów, jak również zaokrąglenia na daszkach, osłonkach czy panelach edukacyjnych, eliminują problem przypadkowego skaleczenia się danej pociechy, która będzie korzystać z tych urządzeń. Proponowany przez nas drewniany plac zabaw może być ustawiony, zarówno na utwardzonej powierzchni, wykonanej z wylewki cementowej, betonowej, jaki i na kostce brukowej. Ponadto konstrukcja ta może znaleźć się również na murawie, pod warunkiem, że nie jest to teren podmokły i posiadający liczne wgłębienia.

Atestowane i certyfikowane place zabaw zestawy, to produkty wykonane z litego drewna. Zostały one skutecznie zabezpieczone przed atakiem korników czy uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z intensywnej eksploatacji.