Place zabaw publiczne

Bujak na place zabaw

Bujak na place zabaw 

Kuter to jeden z najciekawszych bujaków, a przy tym bezpieczny, osadzony na czterech sprężynach. Ten bujak, swoją charakterystyczną formą zawsze ściąga uwagę na placach zabaw.

Czworościan gimnastyczny na plac zabaw

Czworościan na plac zabaw

W skład zestawu wchodzą zarówno klasyczne drabinki gimnastyczne, ściany wspinaczkowe,
lina wspinaczkowa czy kratownice linowe. Całość na bazie mocnej konstrukcji stalowej na planie kwadratu.

Huśtawka atestowana bocianie gniazdo

Huśtawka atestowana bocianie gniazdo

Konstrukcja huśtawki stalowa o profilu 80×80 mm ocynkowana. Wszystkie śruby, wkręty zakryte plastikowymi kolorowymi kapslami.

Place zabaw publiczne

Wysokiej jakości place zabaw publiczne mogą służyć do aktywnego wypoczynku, jak i rekreacji dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Wszystkie elementy, które znajdują się na wybranym placu zabaw, przeznaczonym do użytku publicznego, są wykonane ze starannie dobranych materiałów, co gwarantuje nie tylko bezpieczną, ale również urozmaiconą zabawę przez wiele godzin.

Nowoczesne place zabaw do użytku publicznego wyróżniają się odpowiednim wyposażeniem. Bezpieczne w użyciu, jak również estetycznie wykonane urządzenia wspinaczkowe, zjazdy linowe, bujaki czy karuzele dla dzieci zachęcą pociechy do zabawy, zarówno w pojedynkę, jak i w gronie rówieśników. Elementy wyposażenia, które posiadają proponowane przez nasz sklep internetowy place zabaw publiczne, wpływają na rozwój sprawności fizycznej i zdolność koordynacji ruchowej. Dostępne w naszej stałej ofercie place zabaw do użytku publicznego to konstrukcje, które zostały poddane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, przeprowadzonym przez najlepsze ośrodki badawcze. Stanowi to gwarancję, że proponowane przez nas atestowane place zabaw są przystosowane do użytku dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się łatwe do montażu place zabaw do użytku publicznego, które mogą znajdować się nieopodal placówek edukacyjnych, osiedli mieszkaniowych, a także zieleńców czy skwerów. To konstrukcje, które można montować także nieopodal parków miejskich. Atestowane place zabaw z naszej stałej oferty są wyposażone wyłącznie w nowoczesne, jak również dokładnie przetestowane urządzenia. Wyróżniają się one maksymalną odpornością na niekorzystne działanie wielu czynników atmosferycznych.

Place zabaw publiczne dla dzieci od 3 do 12 lat

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się place zabaw do użytku publicznego, które posiadają wymagane oznaczenie CE. Oznacza to, że spełniają one wszystkie, nawet najbardziej rygorystyczne dyrektywy Unii Europejskiej, odnośnie zabawek i urządzeń, przeznaczonych do używania przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Elementy wyposażenia konkretnego placu zabaw są wykonane bardzo estetycznie. Swoim kształtem mogą imitować statki, samoloty, karuzele, jak również postaci z filmów animowanych, bajek, komiksów czy kreskówek cieszących się zainteresowaniem najmłodszych odbiorców. Elementy, które stanowią podstawowe wyposażenie wybranego placu zabaw. Zostały pokryte trwałą emalią o wykończeniu matowym, błyszczącym, a nawet brokatowym. Specjalnie dobrana farba została połączona z podkładem, impregnatem, a także lakierem nawierzchniowym. Eliminuje to problem jej matowienia, szarzenia, odbarwienia lub też nieestetycznego odpryskiwania, spowodowanego kwaśnymi opadami deszczu, zalegającym śniegiem, przymrozkami, czy też intensywnym promieniowaniem słonecznym. Atestowane place zabaw, które można wygodnie zamówić w naszym sklepie internetowym, są dostępne w różnych rozmiarach. Pozwala to na dopasowanie poszczególnych elementów do wielkości danej powierzchni. Bezproblemowy montaż, którym wyróżniają się place zabaw do użytku publicznego, pozwala na trwałe scaleniem ich z podłożem, zarówno tym utwardzonym, jak i murawą.

Jakimi zaletami wyróżniają się bezpieczne place zabaw?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się estetycznie wyglądające place zabaw. Są one wykonane z materiałów odpornych na korodowanie, mogące trwale uszkodzić konstrukcję poszczególnych elementów. Użycie malowanej proszkowo stali nierdzewnej bądź też bardzo lekkiego aluminium gwarantuje, że proponowane przez nas place zabaw nie powodują uszkodzenia podłoża, na którym będą one docelowo montowane. Warto wspomnieć, że poszczególne elementy, które posiadają oferowane przez nas bezpieczne place zabaw, mogą być z łatwością zdemontowane, szczególnie gdy zachodzi taka potrzeba. To konstrukcje, których poszczególne części składowe są połączone ze sobą na stałe lub też przy pomocy odpowiednio dobranych śrub, pozbawionych wystających czy ostro zakończonych elementów. Dzięki temu nasze bezpieczne place zabaw, umożliwiają swobodną aktywność fizyczną, jak i niczym nieskrępowaną zabawę, również dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. Proponowane przez nasz sklep internetowy place zabaw mogą znaleźć się także nieopodal żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych, a także świetlic czy ochronek. To konstrukcje, które mogą być również montowane na terenach przynależących do domów dziecka, czy też pogotowia opiekuńczego. Solidnie wykonane bezpieczne place zabaw z naszego stałego asortymentu, nie wymagają czasochłonnej i kosztownej konserwacji poszczególnych elementów. Z uwagi na to można znacznie ograniczyć wydatki, związane z eksploatacją konkretnego placu zabaw.

Efektownie wyglądające, jak również solidne place zabaw zagwarantują aktywny wypoczynek czy możliwość interesującego spędzania wolnego czasu, dzieciom w wieku od 3 do 12 lat. Poszczególne elementy, które montowane są na placach zabaw, posiadają wymagane atesty i certyfikaty jakości.

Place zabaw

Odpowiednio wyposażone place zabaw mogą być miejscem przeznaczonym nie tylko dla dzieci czy młodzieży, ale również dla osób dorosłych. Na prawidłowo zagospodarowanej przestrzeni może znaleźć się najnowocześniejszy, atestowany sprzęt w postaci bujaków, huśtawek, a także innych urządzeń służących do podejmowania aktywności fizycznej. 

Nowoczesne place zabaw publiczne mogą znajdować się nieopodal zabudowań. To doskonałe rozwiązanie dla deweloperów i inwestorów, zajmujących się planowaniem przestrzeni wokół osiedli mieszkaniowych. Place zabaw publiczne stanowią także rewelacyjną przestrzeń do podejmowania różnego typu aktywności fizycznej. To miejsce, które może zainteresować nie tylko najmłodszych, ale również osoby dorosłe. Odpowiednio wyposażone place zabaw publiczne mogą być podzielone na kilka stref. Dzięki temu w jednym miejscu mogą bawić się przedszkolaki, uczniowie pierwszych klas szkoły podstawowej, jak również młodzież szkolna. Do tego celu można wykorzystać atestowane i certyfikowane urządzenia, do których zaliczają się między innymi rekomendowane przez nasz sklep internetowy bujaki na plac zabaw. Kolejna strefa, która przyda się osobom dorosłym, może być wyposażona w nowoczesne urządzenia do ćwiczeń. To rozwiązanie dla mieszkańców małych i dużych aglomeracji, którzy pragną zażywać aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. 

Place zabaw wyposażone w bujaki i zestawy do ćwiczeń 

Dostępne w naszym sklepie internetowym place zabaw publiczne, mogą składać się z wielu bezpiecznych elementów. Produkty te są bardzo łatwe w montażu. Mogą ,być ustawione na podłożu w postaci wylewki betonowej, cementowej, kostki brukowej, chodników, jak również gęstej murawy. Rekomendowane przez nas elementy składające się na place zabaw publiczne mogą być impregnowane przy użyciu specjalistycznych preparatów. Są to zazwyczaj farby odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych i lakiery o wykończeniu matowym lub połyskującym. Place zabaw publiczne mogą być wyposażone w wielofunkcyjne elementy, dedykowane najmłodszym klientom naszego sklepu internetowego. Sprzęt ten jest podzielony na kilka kategorii wiekowych. Posiadamy bujaki na plac zabaw przeznaczone dla dzieci od trzeciego do 10 roku życia, podesty, wieżyczki, drabinki, ściany wspinaczkowe i uchwyty. Polecamy także estetycznie wykonane piaskownice. Wszystkie te elementy są dostępne w atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, co wpływa na walory estetyczne wybranego placu zabaw. Warto pamiętać, że bujaki na plac zabaw z naszego asortymentu są bardzo łatwe do instalowania. Bez trudu można je zdemontować, nie uszkadzając podłoża.  

Siłownie zewnętrzne znajdujące się na placach zabaw

Place zabaw publiczne, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, przeznaczone dla osób dorosłych. Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu stanowią alternatywę tradycyjnych przyrządów, znajdujących się w salach treningowych, w siłowniach, a także w klubach fitness. Korzystanie z konstrukcji tworzących siłownie zewnętrzne jest bezpłatne. Z uwagi na to, może to być świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na poprawie swojej kondycji fizycznej, siły mięśni, a także sprawności, bez potrzeby inwestowania dużych nakładów finansowych. Nowoczesne siłownie zewnętrzne, które można zamówić w naszym sklepie internetowym, nie wymagają czasochłonnej, skomplikowanej instalacji. Wszystkie sprzęty są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia. Chronią one użytkowników tych urządzeń przed doznaniem jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Siłownie zewnętrzne z naszego asortymentu są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Pozwala to na ich wkomponowanie w konkretną przestrzeń, w taki sposób, aby współgrały one z pozostałymi elementami aranżacyjnymi. 

Wysokiej jakości place zabaw publiczne, wyposażone w sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się nowoczesne place zabaw publiczne, które mogą być wyposażone w dodatkowy sprzęt do ćwiczeń. To dobrej jakości urządzenia, spełniające wszystkie wymogi Unii Europejskiej. Siłownie zewnętrzne są przeznaczone nie tylko dla osób dorosłych. To także miejsce do podejmowania aktywności fizycznej przez młodzież. Proponowane przez nas urządzenia, w które mogą być wyposażone siłownie zewnętrzne, są wykonane w taki sposób, aby nie wymagały one czasochłonnej konserwacji czy renowacji. Wszystkie elementy składowe zostały wykonane przy użyciu maszyn sterowanych komputerowo. Wyklucza to ryzyko niedopasowania poszczególnych elementów, co mogłoby nastręczać duże trudności przy ich montażu. Proponowane siłownie zewnętrzne mogą znajdować się na placach zabaw publicznych, nieopodal osiedli mieszkaniowych, a także dużych kompleksów wypoczynkowych, rekreacyjnych czy turystycznych. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia do ćwiczeń, z których mogą składać się siłownie zewnętrzne, posiadają stabilną podstawę. Jest ona odporna na duże obciążenia. 

Funkcjonalne place zabaw publiczne mogą składać się z kilku stref, zaprojektowanych dla osób w różnym wieku. W przestrzeni przeznaczonej dla najmłodszych użytkowników mogą znaleźć się bujaki i inne urządzenia, przeznaczone do zabawy. Przestrzeń wybranego placu zabaw może być poszerzona także o siłownię zewnętrzną, wyposażoną w najlepszy sprzęt do ćwiczeń.